Сталевий дріт як джерело натхнення

У День Святого Миколая ми всі чекаємо на чарівні події і чудові сюрпризи. У це прекрасне свято ми теж приготували для вас подарунок – справжні витвори мистецтва. І виконані вони (хто б міг подумати?) зі звичайної сталевого дроту!

Корейський художник Парк Сюн-Мо кожною своєю роботою доводить, що фантазія може бути безмежною, якщо її веде натхнення, а будь-який матеріал в умілих руках здатний втілитися в неперевершений шедевр. Східні мистецтвознавці називають його творіння медитацією на тему людського буття, бачать в них відбитки аури дзену, порівнюють зі знаменитим Роденом. Але сам Парк Сюн-Мо вважає за краще утримуватися від коментарів, продовжуючи йти обраним шляхом.

Він працює відразу в двох напрямках. По-перше, створює дивовижні скульптури зі сталевого дроту – людей, тварин, предмети повсякденної реальності. По-друге, художник візуалізує фотографії за допомогою сталевої сітки. Як він це робить, зрозуміти складно, але в цілому процес виглядає так: спочатку Парк Сюн-Мо проектує зображення, накладає на нього кілька шарів сітки, потім частину з них виймає, поки не виходить тривимірний аналог фото.

Але чи так важлива технологія, якщо в результаті її застосування народжуються дивовижні витвори мистецтва, якими хочеться милуватися нескінченно! Саме такі шедеври створює кореєць Парк Сюн-Мо.