Якісна сировина - якісна продукція! Дріт заводу «Украгрометпром» відрізняється високою якістю, тому саме цей дріт ми використовуємо на своєму виробництві для виготовлення різних сіток - зварних, канілірована, рабиці та ін. Дякуємо завод «Украгрометпром» за своєчасно поставлену продукцію і надійність в партнерстві! З повагою, відділ закупівель ПП «Сітка Захід»
Компанія «Рост» працює на ринку з 2002 року. Ми випускаємо різні види металовиробів - болти, шурупи, гвинти, заклепки, шпильки. Зараз наша продукція поставляється в Україну і за кордон. Приємно, що партнери оцінили нашу якість. За ним стоять сучасні технології, передове устаткування, якісна сировина. Калібровану сталевий дріт для холодної висадки ми замовляємо на заводі «УКРМЕТАГРОПРОМ». Дуже зручно, що обидва наші підприємства знаходяться в одному місті. Доставка проходить швидко, терміни дотримуються, а якість повністю підходить. З повагою, засновник ТОВ «Рост» Наум Романович Лазебник
Ми завжди вибираємо надійних і перевірених партнерів для свого бізнесу. Таким для нас став Уманський дротяний завод «Украгрометпром». Надійність, якість і прекрасний сервіс - відмінні риси даного заводу. Дякуємо за співпрацю та відповідальний підхід до своєї справи! З повагою, відділ продажу підприємства «Агротехзабезпечення»
Наша компанія поставляє торгове обладнання та складські рішення клієнтам з України та ще 60 країн. Ми намагаємося розвиватися, і цінуємо це прагнення в інших. Тому вибрали партнером «Украгрометпром», у якого замовляємо сталевий дріт ОН, додатково очищену. Ми знаємо, що можемо бути впевнені - сировина буде якісним і прийде вчасно. З повагою, керівництво компанії «Модерн Експо»