Дріт сталевий класу ВР-1 для ЗБК ДСТУ 6727-80 (мірний)
ДСТУ 6727-80

Продукція широко застосовується в будівельній галузі для армування різних залізобетонних конструкцій і виробів.

Поставка:
прутки довжиною до 3 м.
Мінімальне замовлення:
0,5 т.
Призначення:
армування залізобетонних конструкцій.

Tехнологічна таблиця

Габарити

Дріт ВР-1 (мірний) для армування залізобетону виготовляється з низьковуглецевої сталі згідно з вимогами ДСТУ 6727-80. Сировиною для нього є катанка, отримана методом гарячого прокату. Вона спочатку піддається спеціальній обробці – із неї видаляється окалина, а потім –процесу волочіння. За цією технологією, сировина протягується через отвір, що поступово звужується (так зване «вічко»), установлений на волочильному стані. Від розмірів «вічка» залежить діаметр виготовленого дроту. Далі отримана продукція ріжеться на прутки довжиною до трьох метрів, проходить контроль якості у співробітників лабораторії. Якщо вона відповідає всім нормам, прописаним у Держстандарті, тоді надходить на склад готової продукції, звідки вже відвантажується замовникам і покупцям.

Сучасна методика волочіння фактично не допускає збоїв при експлуатації обладнання і дає високу продуктивність – до60 м в секунду. Порівняно із прокатом, технологія розцінюється як більш досконала, здатна забезпечити високу якість кінцевого виробу.

Сталевий дріт у прутках в основному використовується як арматура для виготовлення різних залізобетонних виробів і конструкцій. Також він широко застосовується для армування при проведенні дорожніх робіт з укладання асфальтового покриття. Крім того, вироби затребувані в промисловому і житловому будівництві для армування при заливці фундаментів, стяжок підлог і перекриттів будинків, для армування при кладочних і штукатурних роботах.

Сталевий дріт ВР-1 застосовують для виробництва значного переліку виробів:

  • бетонних стовпів для огорож і панелей для євроогорож;
  • невеликих плит будівельних перекриттів;
  • газобетонних блоків;
  • кладочних, дорожніх і арматурних сіток;
  • стовпчиків для виноградних або хмельових шпалер.

Головними перевагами сталевого дроту класу ВР-1 вважаються поліпшена міцність, жорсткість, пружність. Він може витримувати до чотирьох перегинів у протилежні боки. За стандартом на його поверхні не повинно бути тріщин чи раковин, зате допускається незначний наліт іржі, а також наявність подряпин або вм’ятин, глибина яких не перевищує половину граничних відхилень за діаметрами. На Уманському дротяному заводі «УКРАГРОМЕТПРОМ» дріт за ДСТУ 6727-80 у прутках виготовляється в лінійці перетинів від 3 до 6 мм.