Як зробити зі сталевого дроту каркас для абажура, торшера або світильника

Довгими морозними зимовими вечорами приємно посидіти у затишному кріслі з цікавою книгою під торшером з ажурним абажуром. Якщо у Вас немає подібного світлового приладу, зробити абажур будь-якої форми можна самостійно. Для цього вам знадобиться жорсткий сталевий дріт діаметром 3-5 мм.

Жорсткий сталевий дріт діаметром 3-5 мм

Читайте також: Як самому зробити шампур із сталевого дроту

Обравши форму і розмір запланованого абажура, наріжте дріт на шматки необхідної довжини, після чого приступайте безпосередньо до збирання каркаса абажура. З інструментів вам знадобляться лише плоскогубці. Відрізані шматки сталевого дроту такого діаметру легко гнуться і набувають потрібної вам форми. А скріпити їх можна тоншим дротом (краще мідним) або спаяти, якщо ви вмієте це робити.

Попередньо шматки дроту можна зафіксувати за допомогою пластикових стяжок. Сформувавши подібним чином каркас вашого абажура і переконавшись, що його форма відповідає тій, яку ви хотіли б отримати в результаті, можна приступати до постійного кріплення одним зі способів, який був зазначений вище.

Для формування каркасу абажура можна використовувати також металеву сітку зі сталевого дроту з різним розміром комірки. Таку сітку без проблем можна купити у будь-якому будівельному магазині чи супермаркеті. Використання сітки значно спростить процес створення абажура.

Абажур із металевої сітки зі сталевого дроту

Читайте також: Вироби із сталевого дроту для активного відпочинку

Нагадаємо, що Уманський дротяний завод Украгрометпром є одним з основних виробників сталевого дроту в Україні. Наша продукція широко використовується в різних галузях промисловості, народного господарства і в побуті, а її висока якість перевірено роками експлуатації.