Сталевий дріт для Хеллоуіна: 5 оригінальних ідей декору

Ми щодня використовуємо вироби, матеріалом для яких служить сталевий дріт. Без нього не обходяться ні будні, ні свята, і найближчий – Хеллоуін – не виняток. Нагадаємо, він відзначається з 31-го жовтня на 1-е листопада і бере свій початок від древніх кельтів. Вони вірили, що в цю ніч стоншується межа між світами, і потойбічні духи можуть запросто бродити серед живих. Щоб їх відлякати, люди самі вбиралися нечистю або чудовиськами і відповідним чином прикрашали будинки. Звідти й пішла головна традиція Хеллоуіна – страшні костюми, жахливий грим, моторошний антураж.

Сьогодні дизайнери та майстри пропонують безліч ідей для декорування будинку в стилі свята. Давайте розглянемо 5 найбільш ефектних і популярних варіантів, при яких використовується сталевий дріт. Звісно, всі вони пов’язані з обов’язковими атрибутами Хеллоуіна.

  • Гарбуз. Можна не орудувати ножем, щоб створити традиційний, яскраво усміхнений світильник. Не менш оригінально буде виглядати помаранчева красуня з декором у вигляді дротяних шпаг, на яких закріплені фігурки сов, кажанів або привидів. А деякі креативні умільці пропонують альтернативні варіант – незвичайний гарбуз з дроту і металевої сітки.

Незвичайний гарбуз з декором з дроту

  • Свічники. При їх оформленні можна в повній мірі проявити свою фантазію – накрутити дротові візерунки у вигляді павутини, зробити незвичайні підсвічники або просто вставити в свічки дротяні тримачі з трафаретними паперовими фігурками. Коли ви запалите на свято свічки, самі здивуєтеся химерним тіням, які вогонь буде відкидати на стіни.

Свічники зі сталевого дроту

  • Гірлянди. Трафаретні зображення кажанів, гарбузів, привидів легко поєднати між собою гнучким сталевим дротом. Він дозволяє надати гірлянді будь-яку форму і зручно закріпити її на меблях або світильниках.

Гірлянда на основі сталевого дроту на Хелловін

  • Дзеркала. Використовуючи дріт, можна створити створюють дивовижні композиції для дзеркал, які підкреслять загадкову атмосферу Хеллоуіна. Вибір образів – за бажанням і настроєм.

Дзеркала з оздобленням з дроту

  • Панно. Не обов’язково обклеювати весь будинок зображеннями вампірів, відьом і привидів. Досить прикрасити одну стіну незвичайним панно, сплетеним з сталевого дроту. Ідеально підійде павутиння, а ось хто в ньому заплутається, вирішувати вже вам.

Пано з дроту на Хелловін

Дизайнери, скульптори, майстри останнім часом віддають данину сталевому дроті як матеріалу, універсальному і простому в роботі, але дуже ефектному зовнішнє. З його допомогою можна створювати справжні витвори мистецтва і просто творити чудеса. А Хеллоуін – найкращий для цього привід. Зі святом, і нехай воно буде страшно веселим!