Споживання сталевого дроту збільшилося на внутрішньому ринку

Українські металургійні підприємства, як очікується за підсумками 2019 року, піднімуть виплавку сталі на 4 % в порівнянні з 2018-м. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повідомляє, що показники повинні досягти 21,927 млн т. Водночас внутрішнє споживання металу при зростанні експорту знизилося. Але деякі позиції становлять виняток, серед них – метизи, катанка, сталевий дріт.

Споживання сталевого дроту збільшилося на внутрішньому ринку

У сфері будівництва зріс попит на арматуру та арматурний дріт на 5,5 %, на катанку – на 3,9 %. Також збільшилося на 2,7 % споживання сталевого дроту загального призначення, з якого виготовляються різні будівельні сітки. Показники пов’язують із нарощуванням обсягів у галузі. Індекс будівельної продукції, за даними Держстату, за минулі місяці цього року збільшився на 21,2% за рахунок нежитлових, інженерних, дорожніх споруд. А ось обсяги зведення житлових об’єктів трохи знизилися – майже на 3 %.

Підвищений попит на сталевий дріт зафіксовано і в галузі виробництва метизів та металоконструкцій. Цей напрямок завжди відрізнявся великими обсягами використання сировини, тому є стратегічно важливим. Тут у минулі місяці 2019 року спостерігається зростання споживання сталевого дроту на 10 %.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» запрошує до співпраці українські будівельні компанії та виробників метизної продукції. Ми пропонуємо якісний сталевий дріт найбільш затребуваних категорій. Нашими перевагами є доступні ціни, постачання потрібних обсягів, чітке дотримання термінів. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися більш детальну інформацію.