Який сталевий дріт використовують для скріплення арматури

Какую стальную проволоку используют для скрепления арматуры

Сталевий дріт загального призначення має безліч сфер застосування, одна з яких – ув’язування різних матеріалів і елементів. Зокрема, в будівництві його використовують при виробництві залізобетонних конструкцій для скріплення арматури в цілісний каркас. Для цих цілей підходить не будь-яка продукція, виготовлена ​​за ДСТУ 3282-74, а лише термооброблений сталевий дріт. Він відрізняється особливою м’якістю та пластичністю, тому прекрасно гнеться і рідко ламається.

Який сталевий дріт використовують для скріплення арматури

За допомогою термообробленого, або відпаленого дроту легше робити вузли, які

будуть щільно фіксувати прути арматури в заданому положенні, що забезпечить надійність готової конструкції. В даному випадку використовується сталевий дріт певних діаметрів, найчастіше 1,2 – 1,6 мм, максимум 2 мм. Більш тонкий може часто рватися, а з більш товстим набагато складніше працювати. Матеріал же зазначеної товщини відмінно підходить для скріплення арматури і в’язання міцних вузлів.

Через свої технічні характеристики і практичні властивості цей вид продукції часто називають в’язальним дротом. Його також використовуються для упаковки різних вантажів, виготовлення всіляких будівельних сіток, облаштування огорож, скріплення окремих елементів конструкцій.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» давно і успішно співпрацює з будівельними компаніями в напрямку поставок термообробленого сталевого дроту. Приєднуйтеся до наших партнерів, і переконайтеся, що робота безпосередньо з виробником – це зручно і вигідно!