Який сталевий дріт підходить для виноградних шпалер

Какая стальная проволока подходит для виноградных шпалер

Сталевий дріт загального призначення має безліч сфер застосування в сільському господарстві. Наприклад, він незамінний в виноградарстві для створення шпалер – спеціальних опор для кучерявих культур. Виноград для нормального росту і хорошого врожаю вимагає багато сонця. А щоб забезпечити йому ці умови, потрібно створити спеціальні пристосування для лози, щоб вона рівномірно розросталася, отримуючи максимум світла і тепла.

Шпалери – це конструкції з вертикальних і похилих опор, в якості яких виступають бетонні стовпчики, металеві труби або дерев’яні кілки. Каркас з’єднується між собою рядами сталевого дроту, що дозволяє винограду вільно витися і тягнутися до сонця. Шпалери не тільки забезпечують рослині потрібне освітлення, але і значно полегшують збір врожаю. Вони бувають декількох різновидів: одно- і двохплощинні, арочні, альтанкові.

Сталевий дріт для шпалер повинний бути міцним і гнучким, і одночасно витримувати постійне знаходження на відкритому просторі. Тому найчастіше використовуються наступні види матеріалу:

  • термообработанний дріт без покриття;
  • оцинкований сталевий дріт;
  • термообработанний оцинкований дріт.

Термообробка надає металу необхідну гнучкість і еластичність, а шар цинку надійно захищає від корозії.

Всі ці види сталевого дроту загального призначення виробляє Уманський дротяний завод «Украгрометпром». Ми гарантуємо відмінну якість матеріалу і його відповідність нормам ДСТУ 3282-74. Потужності нашого підприємства дозволяють виробляти продукцію в будь-яких обсягах, а розвинена система логістики – вчасно доставляти на територію вашого господарства. Крім того, ви пропонуємо вигідні умови співпраці та конкурентні ціни. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися подробиці.