Який сталевий дріт потрібний для виготовлення декоративних габіонів

Ми з вами вже говорили про габіони, які стали одним із затребуваних трендів у ландшафтному дизайні. З їх допомогою створюються огорожі, сходи, клумби, альтанки. Габіон являє собою конструкцію з оцинкованої сталевого дроту, заповнену природними матеріалами. Найчастіше використовується камінь або галька, рідше дерево.

Зараз звернемо увагу на декоративні габіони, які останнім часом набирають все більше популярності. Вони не виконують якоїсь певної практичної функції, а просто служать прикрасою території. Такі габіони є все тими ж конструкціями з сталевого дроту і зазвичай мають форму геометричних фігур – кулі, куба, піраміди. А ось наповнення може бути різним – природний камінь упереміш з декоративним кольоровим склом, ялинові або соснові шишки, пофарбований в різні відтінки пластик. Декоративні габіони можна оснастити підсвічуванням або влаштувати в верхній частині кашпо для квітів. Словом, можливості тут не обмежені, а політ фантазії – нескінченний.

Ландшафтні дизайнери використовують декоративні габіони для оформлення територій готелів, торгово-розважальних центрів, заміських будинків, паркових зон тощо. Для створення габіонів використовується оцинкований сталевий дріт загального призначення, стійкий до впливу навколишнього середовища. Його діаметр залежить від розмірів конструкцій і, як правило, становить від 3 до 7 мм.

Сталевий дріт для ландшафтного дизайну повинний чітко відповідати вимогам ДСТУ 3282-74. Тоді будь-які споруди з нього будуть міцними, надійними та довговічними. Саме таку якісну сировину ми готові поставляти студіям ландшафтного дизайну. Зв’яжіться з нашим відділом продажів і переконайтеся, що співпрацювати безпосередньо з виробником – це зручно і вигідно!