Який сталевий дріт використовується при виробництві армуючої фібри

Сталевий дріт є дійсно незамінним матеріалом в будівництві, і сфери його застосування фактично безмежні. Один з напрямків – його використання в якості армуючого елемента для залізобетонних конструкцій у вигляді спеціальних сіток, прутків або фібри. Останній варіант зараз і розглянемо докладніше.

Сталева фібра являє собою відрізки нарізаною низьковуглецевого дроту довжиною від 25 до 60 мм і діаметром 0,7 – 1,5 мм. При цьому міцність матеріалу повинна становити близько 900-1500 Н/мм2. Найчастіше для виробництва фібри використовується оцинкований сталевий дріт класу ВР-1, хоча в певних випадках застосовують матеріал без покриття. Фібра має значну міцність і надійність, повністю забезпечує жорсткість і довговічність конструкції. Крім цього, підвищує технологічність процесу і зменшує вартість бетонних блоків.

Сталева фібра для армування бетону використовується при створенні дорожніх покриттів, злітних смуг аеродромів, майданчиків для запуску ракет, вибухостійких і водовідбійних конструкцій, модулів плаваючих доків, обробки тунелів і оборонних споруд. Також її застосовують при виконанні різних стяжок і настилі бетонних підлог на об’єктах різного призначення. Підсумовуючи, можна сказати, що фібра необхідна, коли потрібна підвищена міцність бетону.

Якщо ваша компанія спеціалізується на виробництві залізобетонних конструкцій, ми готові поставляти вам якісний сталевий дріт ВР-1 за ціною виробника. Зв’яжіться з нашими менеджерами, і дізнайтеся про всі переваги співпраці.