З якого сталевого дроту виробляють шпалери для хмелю

Из какой стальной проволоки делают шпалеры для хмеля

Сталевий дріт загального призначення просто незамінний в сільському господарстві. Одним з напрямків його використання є виготовлення шпалер для витких рослин. Ми вже говорили про види матеріалу, який застосовується в виноградарстві, а зараз приділимо увагу хмелярству.

Хміль затребуваний насамперед у пивоварінні, причому, різні сорти відрізняються своїми особливостями, що додають напою певний смак і аромат. Рослина також має цілющі властивості, тому є важливим інгредієнтом у виробництві лікувальних і косметичних засобів.

Из какой стальной проволоки делают шпалеры для хмеля

Ця сільськогосподарська культура для нормального росту і гарної врожайності вимагає багато сонця, а також можливість витися вертикально. Щоб створити їй ці умови, потрібно спеціальне пристосування – шпалери для хмелю. У висоту вони можуть досягати від 5 до 12 метрів. Їх основою є бетонні або дерев’яні стовпи, або ж металеві труби. А між ними протягується сталевий дріт, найчастіше – зигзагоподібно, щоб рослина могла обплітати його і тягнутися вгору.

Сталевий дріт для шпалер повинний мати особливі характеристики – бути міцним та гнучким. Ідеально підходить термооброблений дріт, що має особливу пластичність і стійкість до перегинів або розривів. Такі якості досягаються в процесі термічної обробки, яку також називають відпалом. Для цього використовують спеціальні печі, де матеріал витримується при високій температурі – до 1000°С, а потім повільно охолоджується, в результаті чого отримує потрібні властивості.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» є виробником сталевого дроту загального призначення, якість якого регулюється вимогами ДСТУ 3282-74. У тому числі ми виготовляємо відпалений дріт, яка повністю відповідає всім нормам і стандартам. Для вашого господарства ми готові організувати поставки в потрібному обсязі і за вигідними цінами виробника. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб дізнатися всі подробиці, які вас цікавлять.