Що таке шплінти і який сталевий дріт потрібний для їх виробництва

Шплінт є дуже затребуваною категорією метизів і являє собою металевий стрижень, складений удвічі, з круглою або овальною петлею в точці перегину. В першу чергу, цей вид кріплень використовується, щоб запобігти мимовільне відгвинчування гайок або з’єднати слабонавантажені деталі.

За технологією застосування шплінти надзвичайно прості – елемент вставляється в отвір іншого, а виступаючі кінці загинаються в різні боки у вигляді якоря. Щоб зручніше було вводити його в паз потрібної деталі, виробники часто випускають кріплення, один кінець у яких довший за інший. Причому, кінці можуть бути загостреними або зрізаними під прямим кутом.

Шплінт вважається одноразовим металовиробом, хоча іноді його використовують і повторно. Головне – не забувати, що цей елемент не забезпечує високу міцність з’єднання, тому його не варто застосовувати для закріплення деталей, які піддаються значним навантаженням.

Шплінти виготовляють зі сталевого дроту загального призначення, що відповідає вимогам ДСТУ 3282-74. Він, в свою чергу, виробляється з низьковуглецевих марок сталі і орієнтований на випуск широкого спектру продукції, в тому числі і метизів.

Для підвищення надійності і довговічності готових виробів багато заводів використовують сировину з покриттям, найчастіше фосфатований і оцинкований сталевий дріт. Саме вони забезпечують більш тривалий термін служби і прекрасний захист від корозії.

Підприємство «Украгрометпром» випускає найбільш запитувані види сталевого дроту, купити який можна за ціною виробника. Серед нашої продукції є і дріт ДСТУ 3282-74 – термооброблений, оцинкований, фосфатований, без покриття. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися про всі переваги співпраці безпосередньо з заводом-виробником!