Що потрібно знати про сталевий дріт ВР-1 для ЗБК

Что нужно знать о стальной проволоке ВР-1 для ЖБК

Сталевий дріт ВР-1 не випадково називається армуючим або призначеним для ЗБК. Адже саме завдяки цьому матеріалу надається потрібна жорсткість, надійність і довговічність залізобетонних конструкцій. Цей вид металовиробів виготовляється згідно з вимогами ДСТУ 6727-80 і зазвичай випускається виробниками двох форматах – у вигляді бухт або прутків. При першому варіанті сталевий дріт може мати будь-який перетин, при другому – зазвичай від 3 мм.

Що потрібно знати про сталевий дріт ВР-1 для ЗБК

Цей вид метизної продукції, перш за все, знайшов широке застосування в сфері будівництва. За його допомогою здійснюють армування залізобетону, проведення кладочних робіт, створення об’ємних каркасів, облаштування фундаментів, несучих стін, перекриттів. Також його використовують при зведенні об’єктів дорожньої інфраструктури – тунелів, віадуків, наземних і підземних пішохідних переходів тощо

Сталевий дріт ВР-1 може служити сировиною для виготовлення інших виробів, наприклад, різних сіток: армуючих, кладочних, штукатурних, дорожніх. Завдяки своїй рифленій поверхні він забезпечує прекрасне зчеплення з бетоном або іншими будівельними матеріалами, тим самим надаючи підвищену жорсткість всій конструкції. Зараз він просто незамінний фактично при будь-яких видах будівельних робіт.

Підприємство «Украгрометпром» є безпосереднім виробником сталевого дроту ВР-1 (в прутках або бухтах). Тому ми сміливо можемо гарантувати якість нашої продукції, своєчасність поставок в потрібному обсязі та вигідні умови співпраці. Телефонуйте нашим менеджерам і переконайтеся особисто!