У чому особливості дорожньої сітки

В чем особенности дорожной сетки

Літній сезон – традиційний час для проведення масштабних дорожніх робіт. Відповідно, різко піднімається попит на потрібні будівельні матеріали. До них відноситься і дорожня сітка, яка виготовляється із сталевого дроту класу ВР-1. Процес досить простий – матеріал в бухтах або прутках нарізується за потрібними розмірами, укладається перпендикулярно, а потім зварюється.

Для виробництва дорожньої сітки використовується сталевий дріт ВР-1 з великим діаметром, зазвичай – від 4 до 6 мм. Це обумовлено вимогами до самої сітки, яка повинна забезпечити надійність і довговічність дорожнього покриття. Найчастіше вона застосовується в місцевості зі слабкими текучими або сипучими ґрунтами, створюючи додатковий рівень міцності і зменшуючи ризик просідання. Після такого зміцнення хиткої поверхні можна сміливо прокладати дорогу на потрібній ділянці.

Дорожню сітку рекомендується застосовувати і в регіонах, які відрізняються надійними грантами. Таке полотно служить набагато довше і витримує більші навантаження без ризику отримання пошкоджень. Залежно від особливостей місцевості та поставлених завдань використовують сітку зі звичайного низьковуглецевого або оцинкованого сталевого дроту, який відрізняється високим опором корозії.

Головними перевагами застосування дорожньої сітки є:

  • економія до 40% гранульованих матеріалів;
  • швидке досягнення потрібної щільності конструктивного шару;
  • запобігання осідань ґрунту;
  • збільшення міжремонтного періоду;
  • підвищення терміну служби дорожнього покриття.

Якщо ви співпрацюєте з будівельними організаціями, що займаються ремонтом і прокладанням доріг, розгляньте уважно наші пропозиції щодо постачання сталевого дроту для дорожньої сітки. Уманський дротяний завод «Украгрометпром» є виробником якісної сировини, яка повністю відповідає вимогам ДСТУ 6727-80. Ми поставимо вам дріт класу ВР-1 в потрібний термін, в необхідних обсягах і на вигідних умовах. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися подробиці.