У Бердянську встановили гігантську металеву кульбабу з дроту

У Бердянську на Алеї ковалів встановили металеву кульбабу висотою 4 м та діаметром квітки 1,3 метра, на стеблі якої влаштувалася витончена казкова фея. Матеріалом для виготовлення цієї гігантської квітки став звичайний сталевий дріт.

Кульбаба з дроту

Створив диво-квітку майстер ковальської справи Олександр Шапошник, автор багатьох кованих фігур, встановлених по всій Україні. За словами автора незвичайної скульптури, на її виробництво пішло 2 кілометри дроту і знадобилося 3 тижні. А ще Олександр Шапошник зауважив що хоче, щоб у місті біля Азовського моря з’явилася ціла галявина таких кульбаб.

Гігантська металева кульбаба з дроту

У Бердянську на базі Бердянського машинобудівного професійного ліцею щорічно проходить фестиваль «Сталева Хвиля», який збирає найкращих ковалів з усієї України. В рамках цього фестивалю українські ковалі демонструють глядачам свою майстерність, виготовляють різноманітні металеві вироби, проводять майстер-класи та презентації своїх робіт.

Скульптура кульбаби з дроту

Можна відзначити, що різні види дроту досить часто застосовуються для виготовлення незвичайних творів мистецтва.

Впевнені, що продукція нашого заводу «Украгрометпром», для якого виробництво дроту є основним видом діяльності, може стати відмінним матеріалом для українських скульпторів і художників для створення не менш вражаючих шедеврів.