Вимоги до якості і зовнішнього вигляду арматурного дроту

Требования к качеству и внешнему виду арматурной проволоки

З наближенням теплої пори року починається активний сезон у будівельних та дорожніх організацій. Разом з тим, настає гаряча пора у виробників будматеріалів, в тому числі – сталевого дроту для ЗБК класу ВР-1. Адже ця сировина незамінна для армування залізобетонних конструкцій і виготовлення різного виду будівельних сіток:

  • арматурних;
  • дорожніх;
  • кладочних;
  • штукатурних, тощо.

Для кожного виду виробів застосовується матеріал з різними перетинами, найбільш затребуваними з яких є від 2,8 до 6,0 мм.

Розроблено загальні вимоги до якості арматурного дроту, регульовані ДСТУ 6727-80. Зокрема, матеріал повинен мати певні зовнішні параметри. Він характеризується наявністю невеликих вм’ятинок за всією довжиною, розташованих діаметрально з протилежних сторін. Саме завдяки цим нерівностям забезпечується високий рівень зчеплення сталевого дроту з бетонними або цементними розчинами. За стандартом, глибина вм’ятин повинна становити від 0,15 до 0,25 мм, а розташовуватися вони повинні з кроком в 2-3 мм.

Сітка для армування

Якщо мова йдеться про оцинкований дріт ВР-1, допускається присутність білуватого нальоту і невеликих напливів. Але їх максимальна величина не повинна перевищувати половини граничного відхилення за діаметром. Браком же ж вважається наявність чорних плям або ділянок без покриття, а також розтріскування і відлущування цинкового шару. Всі необхідні норми, яким повинний відповідати сталевий дріт для ЗБК, прописані в спеціальних таблицях технічних вимог ДСТУ.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» є надійним відповідальним виробником, який гарантує відповідність своєї продукції заявленим стандартам. Також ми готові поставляти арматурний дріт в потрібних обсягах і в обумовлені терміни, адже ми розуміємо, як важливо вчасно отримати необхідні матеріали. Запрошуємо до співпраці будівельні організації, щоб ви переконалися в цьому на власному досвіді.