Яка сировина потрібна для виробництва цвяхів

Кілька видів сталевого дроту, які випускає Уманський дротяний завод «Украгрометпром», ідеально підходять для виробництва цвяхів. Цей популярний вид кріплень завжди затребуваний на будівельному ринку.

Цікаво, що перші цвяхи застосовувалися ще в 3 500 році до н. е. в Месопотамії. Протягом століть вони виготовлялися за допомогою кування молотом і робилися поштучно, отже, коштували дуже дорого. Ситуація змінилася в XVI столітті, коли був створений верстат для випуску плоских цвяхів. Він дозволяв нарізати смуги металу потрібної довжини, потім заготовки загострювалися з одного кінця. А в XIX столітті з’явився перший верстат з виробництва цвяхів зі сталевого дроту. Принцип його роботи практично не змінився і до наших днів.

Зараз цвяхи виготовляють з бухти або мотка сталевого дроту, який подається в обладнання, здатне виробляти до 7 000 кріплень за хвилину. Звичайно, для випуску якісних цвяхів, сировина повинна відповідати певним вимогам. Враховується хімічний склад сталевого дроту, межа його плинності, твердість, пластичність, антикорозійні та інші властивості. Саме таку високоякісну сировину ми готові надати виробникам цвяхів та інших кріплень. Причому, в будь-якому обсязі і в обумовлений термін.