Сталевий дріт ВР-1 і його основні параметри

Сталевий дріт для армування ЗБК, який також називається дріт класу ВР-1 або арматурний, є незамінним матеріалом в будівельній сфері. Саме він забезпечує міцність і довговічність різних залізобетонних конструкцій. З його допомогою зміцнюють стіни, підлоги, міжповерхові перекриття, арки, сходи, тощо. Крім цього, арматурний дріт застосовується для зведення різних технічних споруд і дорожніх об’єктів – тунелів, віадуків, наземних і підземних переходів, а також при прокладці самих доріг.

Сталевий дріт для армування ЗБК,

Дріт класу ВР-1 має особливу форму, чим відрізняється від інших затребуваних видів такої продукції. Для забезпечення максимального зчеплення з бетонними і іншими будівельними розчинами, він має шорстку поверхню з виступами і западинами. Така структура і визначає показники, що говорять про відповідність вимогам ДСТУ 6727-80, в якому прописані якісні характеристики матеріалу.

Основними параметрами, важливими для арматурного дроту, є:

  • діаметр, що співпадає з номінальним розміром (a);
  • глибина поверхневих вм’ятин (h);
  • крок вм’ятин – відстань між ними (s);
  • довжина виступу (b).

Для кожного діаметра існують свої показники за основними параметрами, а також допустимі граничні відхилення. Ці дані приводяться в спеціальних технічних таблицях, які містяться в ДСТУ.

Основні параметри сталевого дроту ВР-1

Уманський завод «Украгрометпром» пропонує сталевий дріт для армування ЗБК, характеристики якого чітко відповідають державним стандартам. Крім високої якості продукції, ми маємо й інші переваги, які давно оцінили наші партнери. Це дотримання обумовлених термінів, оперативна поставка потрібних обсягів, вигідні ціни від виробника. Зв’яжіться з нами зручним способом, щоб дізнатися подробиці, важливі для початку співпраці.