Сталевий дріт під подвійним фокусом – сітки і кріплення для них

Ми багато розповідали про різні види сіток, основним матеріалом для виготовлення яких є сталевий дріт. А тепер давайте розглянемо способи їх кріплення, яких теж існує декілька. Тому докладніше зупинимося на одному з них – за допомогою спеціальних цвяхів. Що цікаво, для їх виробництва сировиною виступає той самий сталевий дріт загального призначення – універсальна сировина, промислове та господарське значення якої важко переоцінити.

Цвяхи використовуються зазвичай для кріплення різних сіток, призначених для будівельних і ремонтних робіт, – кладочних, штукатурних, армуючи, тощо. Саме кріплення вважається вузькоспеціалізованим різновидом метизної продукції. Воно має незвичайну U-подібну форму, тобто складається з двох загострених стрижнів. Крім фіксації сіток, такі метизи застосовуються для кріплення проводів і кабелів. З подібними цвяхами дуже легко працювати, а при необхідності – їх демонтувати. Вони випускаються в широкій розмірній сітці: стандартна довжина становить від 25 до 50 мм з кроком в 5 мм, а діаметр – від 2 до 4 мм.

Кріплення зі сталевого дроту

Якщо ваша компанія спеціалізується на виготовленні металовиробів, зокрема, різних видів цвяхів, ми готові поставляти вам якісну сировину. Уманський завод «Украгрометпром» випускає найбільш популярні види дроту, в тому числі сталевий дріт загального призначення. Його параметри та експлуатаційні характеристики строго відповідають вимогам ДСТУ 3282-74. Наше підприємство гарантує вам високу якість продукції, постачання потрібних обсягів, чітке дотримання термінів, вигідну співпрацю на умовах виробника.