Сталевий дріт загального призначення: які технічні вимоги йому пред’являються

Низьковуглецевий сталевий дріт загального призначення за своїми якісними характеристиками повинен відповідати вимогам ДСТУ 3282-74. Він при цьому може не піддаватися відпалу або бути термічнообробленим, що робить його більш гнучким і пластичним. Крім того, він може бути оцинкованим або не мати антикорозійного покриття.

Готовий сталевий дріт без термообробки, який має діаметр від 0,5 до 6 мм, повинен витримувати не менше 4 перегинів, зберігаючи свою цілісність і структуру. На поверхні можуть бути присутні локальні рудуваті плями. Також допускаються невеликі подряпини і вм’ятини, але їх глибина не повинна перевищувати показника в чверть величини відхилення дроту за діаметром. Але на поверхні ні в якому разі не повинно бути тріщин, окалини, закатів.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» виробляє низьковуглецевий сталевий дріт строго відповідно до вимог ДСТУ 3282-74. Тому ви можете бути впевнені у високій якості готової продукції. Ми запропонуємо вам дріт без обробки, а також термооброблений і оцинкований за вигідною ціною виробника.