Сталевий дріт і шпильки з цього матеріалу

Термін «метизи» є скороченням від словосполучення російською «металлические изделия». Під нього підпадає значна кількість промислових товарів, в тому числі сталевий дріт і продукція, яка з нього виробляється. Найбільш поширеною і затребуваною категорією метизів є кріплення, які в свою чергу діляться на різні види. Один них – шпильки – ми зараз і розглянемо докладніше.

Шпильки являють собою сталевий стрижень з різьбленням на обох кінцях, іноді вона наноситься по всій довжині. Ця деталь йде в комплекті з гайками, рідше – з шайбами. Вони допомагають зафіксувати частини матеріалу, що скріплюються. Зазвичай виріб використовується для з’єднання однорідних поверхонь – метал-метал, дерево-дерево, тощо.

Шпильки із сталевого дроту

Особливістю шпильок, що відрізняє їх від інших видів кріплень, є регульована довжина (при суцільній різьбі). Як правило, вони виробляються у вигляді стрижнів від 0,5 до 2 м, з яких нарізаються деталі потрібного розміру. Втім, випускаються і штучні метизи потрібної довжини, якщо різьблення наноситься тільки по краю виробу.

Шпильки можуть являти собою прямий стрижень, а можуть мати заглушку з одного кінця або бути загнутими у вигляді літери «Г». Матеріалом для їх виробництва є сталевий дріт загального призначення з діаметром від 1,0 до 6,0 мм. Його технічні характеристики і параметри регулюються вимогами ДСТУ 3282-74.

Уманський завод «Украгрометпром» чітко дотримується вимог держстандарту, тому давно заслужив репутацію відповідального виробника. Ми завжди відкриті для співпраці з вітчизняними та зарубіжними підприємствами, і будемо раді допомогти вашій компанії з поставками якісної сировини. Щоб дізнатися про нас більше, зв’яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом.