Сталевий дріт і серце: трохи чаклунства до Дня всіх закоханих

Стальная проволока и сердце: немного волшебства ко Дню всех влюбленных

Якщо людина закохана в життя і творчість, ніщо не завадить їй створювати шедеври. А джерелом натхнення може виявитися все, що завгодно. Для британського програміста з Стаффордширу Робіна Уайта ним стала гра світла і сталевий дріт. Завдяки цьому, світ побачив дивовижні скульптури фей, настільки реальні, ніби вони зараз спорхнуть і полетять в свою чарівну країну.

Ідея створення незвичайних казкових персонажів відвідала Уайта несподівано. Вивчаючи можливості нової фотокамери, він вирішив зробити кілька знімків в лісі. На одному з них сонячні промені і ранковий туман дивовижно сплелися, нагадуючи сяючий силует з крильцями. Це справило на Уайта настільки сильне враження, що він вирішив втілити побачене в серії незвичайних скульптур зі сталевого дроту.

Фігура зі сталевого дроту

Як розповідає Робін, спочатку у нього народжується майбутній образ. Потім він переносить ескіз на папір, робить докладні креслення і приймає рішення про розміри майбутнього твору. Після цього виготовляє жорсткий каркас з міцної сталевого дроту. А потім вже створює саму скульптуру з більш тонкого матеріалу і дротяної сітки. Вінцем же творіння є кам’яне серце з історією феї від автора, яку він вкладає всередину статуї.

Більшість шедеврів від Уайта прикрашає знаменитий британський парк Трент Гарденс (Trentham Gardens), розташований поруч з містом Сток-он-Трент в графстві Стаффордшир. Частина скульптур зі сталевого дроту розлетілася приватними колекціями, оскільки автор охоче працює на замовлення.

У кожне зі своїх творінь Робін вкладає душу, серце, любов. Нехай і Ваші серця наповнюються любов’ю, яка дарує безліч чарівних відчуттів. Вітаємо з Днем Святого Валентина!