Сталевий дріт для будівельних щіток

Сталевий дріт є одним із найбільш задіяних матеріалів у сфері будівництва. Його використання дійсно безмежне – армування залізобетону, виготовлення всіляких сіток, ув’язування конструкцій тощо. Крім того, із нього виготовляють інструменти, необхідні для проведення певних робіт. Серед них – спеціальні щітки для болгарки, дрилі, металообробних верстатів, а також для застосування вручну.

Сталевий дріт для будівельних щіток

Зазвичай такі щітки призначені для зачищення бетонних і металевих поверхонь, їх підготовки під фарбування, оброблення зварних швів, позбавлення від окалини або задирок, видалення іржі чи старих шарів фарби та лаку. Робочою основою щітки для болгарки та інших інструментів найчастіше є сталевий дріт загального призначення. Він може бути прямим або хвилястим, зібраним у пучки або скрученим джгутами.

За формою виділяють різні види щіток – дискові, чашкові, конічні, торцеві та ін. Для більш жорсткого, агресивного зачищення поверхні використовуються насадки з більш товстим дротом: діаметром від 1 до 3 мм, іноді більше. А для фінального дбайливого оброблення підходить інструмент, у якому використовується матеріал меншого діаметра: від 0,5 до 1,0 мм.

Якщо ваша компанія займається виробництвом щіток для болгарки та інших будівельних інструментів зі сталевого дроту, звертайтеся за сировиною до нас. Уманський дротяний завод «Украгрометпром» поставить вам потрібну продукцію в будь-якому обсязі в обумовлений термін. При цьому ви можете бути впевнені, що наш сталевий дріт точно відповідає вимогам ДСТУ 3282-74 і пропонується за вигідними цінами виробника.