Шедеври зі сталевого дроту

Ви думаєте, сталевий дріт використовується тільки в промисловості? Помиляєтеся. Він є прекрасним матеріалом для створення предметів мистецтва. Це підтверджують дивовижні твори британського скульптора Кендри Хейст, які виставляються в різних містах світу і посідають гідне місце в приватних колекціях. Їх автор усе життя працює з оцинкованою дротом і виготовленою з нього сіткою.

Кендра створює дивно реалістичні статуї диких тварин – тигрів, левів, ведмедів, мавп, оленів. Свого часу вона побувала в Індії і Танзанії, де могла спостерігати за поведінкою звірів у природному середовищі. Тому скульптор передає не тільки зовнішній вигляд, але і звички тварин.

Однією з найбільших виставок Кендри Хейст стала експозиція «Royal Beasts», що проводилася в знаменитому лондонському Тауері. Проект художниця присвятила королівському звіринцю, який перебував в одній із башт замку з початку ХII століття. Було представлено 12 скульптур тварин, що мешкали в звіринці в різні часи – лева, тигра, жирафа та інших. Серед них – і точна копія білого ведмедя, звіра, подарованого британському монарху королем Норвегії в 1251 році.