Один з важливих напрямків використання сталевого дроту – виробництво різного роду металевих сіток. Перш за все, вони затребувані в будівельній сфері та сільському господарстві. Зазвичай їх класифікують за трьома основними принципами – призначенням, способом виготовлення, наявністю покриття.
- За призначенням виділяють сітки арматурні, дорожні, кладочні, штукатурні та ін.
- За наявністю покриття – оцинковані, фосфатовані, полімерні, без покриття.
- За способом виготовлення – зварні, плетені, ткані, кручені.
Матеріалом для різних сіток, як правило, служить сталевий дріт загального призначення, рідше – класу ВР-1.
Ми вже розглядали сітки з точки зору їх застосування і наявності покриття. Тепер давайте докладніше зупинимося на видах сіток за принципом їх виробництва.
- Плетена сітка, або рабиця. Виготовляється на спеціальних верстатах, що дозволяють з’єднувати петлями зиґзаґоподібні дротові відрізки в місцях їх вигинів.
- Кручена сітка. При цьому способі в точках перетину відрізків дріт скручується в кілька витків.
- Ткана сітка. Цей різновид робиться за типом основних ткацьких переплетень.
- Зварна сітка. При її виробництві прутки в місцях їх перпендикулярного перетину скріплюються методом точкового зварювання.
Найбільш поширеною сировиною для сіток є оцинкований дріт, що має підвищену стійкість до корозії. А для плетених, кручених і тканих різновидів використовується термооброблена дріт, який під впливом високих температур набуває особливої гнучкості. Готові сітки поставляються в рулонах або листах, в залежності від товщини матеріалу, з якого виготовлені.
Уманський дротяний завод «Украгрометпром» давно і плідно співпрацює з підприємствами, які спеціалізуються на виробництві різних видів сіток. Якщо ви займаєтеся цим напрямком і зацікавлені в надійному партнері, зв’яжіться з нами зручним способом. Наші менеджери детально проконсультують за всіма категоріями продукції та розкажуть про вигоди роботи безпосередньо з виробником.