SEO Текст Услуги

Дуже часто продукція та конструкції зі сталевого дроту експлуатуються в умовах агресивного зовнішнього середовища. Воно являє сукупність негативних природних або технологічних факторів, що руйнівно впливають на поверхню металу. У першу чергу до таких факторів належить підвищена вологість, вона провокує процес корозії, тобто появи іржі. Тому для виробів, які піддаються подібній дії, використовується сталевий дріт, що пройшов додаткову антикорозійну обробку.

Надійний захист від корозії дає цинкування, а його найбільш економним методом уважається гальванічний. При його використанні готові вироби обробляються в спеціальних електролітичних ваннах, завдяки чому поверхня чорного металу покривається тонким шаром, що містить цинк. Залежно від технічних параметрів, його товщина може варіюватися від 5 до 35 мікрон.

Цинкування визнано одним із найбільш ефективних і доступних способів антикорозійної обробки. Воно здатне збільшити термін служби виробів зі сталевого дроту на 10 і більше років. Технологія широко застосовується для продукції і конструкцій, які експлуатуються на відкритому повітрі в умовах підвищеної вологості і впливу інших негативних факторів.

Також забезпечує відмінний захист від корозії фосфатування, але при цьому воно підвищує й інші якісні характеристики дроту – робить його більш міцним, надійним і довговічним. Зокрема, цей процес покращує:

  • адгезійні властивості металу – зчеплення поверхні з іншими речовинами, що наносяться, наприклад, із фарбою;
  • електроізоляційні можливості;
  • зносостійкість і протистояння тертю, вигину, зламу.

Обробка сталевого дроту розчинами фосфатних солей створює на поверхні металу тонку плівку, що має підвищені захисні властивості, у тому числі і високий захист від корозії.

Фосфатування вважається більш досконалою технологією, але в Україні лише лічені компанії мають необхідне обладнання для проведення цього процесу. Уманський дротяний завод став першим із вітчизняних підприємств, де встановили промислову лінію фосфатування з обладнанням польського виробництва. Вона відрізняється високою продуктивністю і дозволяє випускати дріт поліпшеної якості, який прекрасно протистоїть умовам агресивного середовища.