Рифлена сітка, її особливості, види і сталевий дріт для виробництва

Сталевий дріт служить матеріалом для виготовлення різноманітних металевих сіток. Серед них є такий різновид, як рифлена сітка, яку також називають канільованою. Вона виготовляється за принципом тканої, але її головною особливістю є наявність вигинів в точках перетину дротяних відрізків. Є конструкції, що мають подібний рельєф за всією поверхнею прутів, з яких вони зроблені.

У зв’язку з відмінностями в конструкції виділяють три основних типи такої сітки:

  • Рифлена (Р) має вигини в місцях стику;
  • Частково рифлена (ЧР) має хвилі по довжині тільки вертикальних відрізків;
  • Складно рифлена (СР) має рельєф в точках з’єднання, а також по довжині як поздовжніх, так і поперечних прутів.

Найчастіше розміри чарунок становлять від 25 до 100 мм, при цьому стільники можуть бути квадратними або прямокутними.

Для виготовлення різних рифлених сіток зазвичай використовують сталевий дріт загального призначення діаметром від 2 до 6 мм. Перевага віддається термообробленому дроту, який під впливом високих температур набуває особливої ​​гнучкості і не схильний до зламів або розривів.

Рифлена сітка

Рифлені сітки виробляються в такий спосіб: спочатку дротовим відрізкам надається певний рельєф на зіговочних верстатах, а потім вони переплітаються за тканим принципом. Такі сітки мають широкий спектр застосування – будівництво, гірничо-видобувна та гірничо-переробна промисловість, хімічна галузь, металургія, сільське господарство, ландшафтний дизайн. У побуті вони часто використовуються для огорожі, виготовлення клітин або вольєрів для тварин і птахів.

Уманський завод «Украгрометпром» готовий співпрацювати з вітчизняними і зарубіжними підприємствами, які виготовляють різні види рифлених сіток. Ми надамо вам в потрібному обсязі необхідно сировину – сталевий дріт загального призначення, що чітко відповідає вимогам ДСТУ 3282-74. Зв’яжіться з нашими фахівцями, щоб докладніше дізнатися про переваги співпраці безпосередньо з виробником.