Виробництво полиць з дроту

Полиці й стелажі з дроту доречні не тільки в торгових точках та складах, а й досить органічно виглядають в інтер’єрі житлових приміщень (на кухні, у ванній та передпокої). При доступній ціні ти великий міцності, полки з дроту є ідеальним варіантом для зберігання різних речей й продуктів. Крім того, завдяки властивостям вихідного матеріалу (сталевий дріт), ці полички можуть бути виготовлені будь-якої форми й розмірів. Тому їх асортимент досить широкий і для будь-якого приміщення завжди можна підібрати відповідний дротовий виріб.

А з урахуванням того, що полиці зі сталевого дроту мають невелику вагу, легко збираються і розбираються, вдало поєднуються з іншими матеріалами (дерево, пластик і скло), то цілком їх висока затребуваність у споживачів – цілком закономірна.

Полка зі сталевого дроту

Виробництво полиць із сталевого дроту та виробництво стелажів з дроту відбувається на сучасних верстатах з числовим й програмним управлінням. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти дротові полки практично будь-яких форм та розмірів. Оскільки полиці з дроту можуть бути плоскі (2D) й просторові (3D), то для їх виготовлення використовуються відповідно верстати з одною згинальною консоллю (у першому випадку) і з двома згинальними консолями (у другому випадку).

Стелажі з дроту

Щоб вироби з дроту мали привабливий зовнішній вигляд й служили якомога довше, вони покриваються порошковою фарбою, яка захищає метал від корозії.

Для виготовлення подібних дротяних виробів застосовується сталевий низьковуглецевий дріт (ГОСТ 3282-74) діаметром від 2,0 мм до 6,0 мм, який виробляє Уманський дротяний завод Украгрометпром.

Залежно від обсягів виробництва наших партнерів, ми поставляємо їм сталевий дріт в бухтах 600-1000 кг або в мотках мотки 30-70 кг 100-180 кг.