Оцинкований сталевий дріт: які вимоги до нього висуваються?

Один з найбільш затребуваних і популярних матеріалів в самих різних сферах промисловості та будівництва – оцинкований сталевий дріт загального призначення. Його використовують для виготовлення всіляких металевих сіток і кріплень, для прокладки повітряних ліній зв’язку і наземних кабельних комунікацій, для виробництва товарів народного споживання і декоративних виробів, для ув’язки різноманітних товарів і установки шпалер для сільськогосподарських рослин.

Якісні характеристики оцинкованого дроту загального призначення регулюються вимогами ГОСТу 3282-74. Відповідно до них, допускається наявність на поверхні готової продукції білого нальоту і цинкових напливів, максимальний розмір яких не може перевищувати 50 % граничного відхилення за діаметром. А браком вважається присутність чорних плям або зон без покриття, при цьому цинковий шар не повинен розтріскуватися або відшаровуватися.

Оцинкований сталевий дріт, який випускається на Уманському дротовому заводі «Украгрометпром», проходить всі необхідні випробування перед відправкою на склад чи замовнику – перевірку на розтягнення, міцність, в’язкість, навивання, скручування, перегин тощо. Ми контролюємо якість готової продукції на кожному етапі виробництва аж до умов зберігання. Тому ви можете бути впевнені в тому, що наш оцинкований дріт відповідає всім необхідним вимогам.