Які параметри відрізняють дріт для холодної висадки

Дріт для холодної висадки призначений для виготовлення металевих виробів за принципом об’ємного (або холодного) штампування. Він полягає в тому, що на спеціальних верстатах заготівці під високим тиском надається певна форма за допомогою спеціальних матриць. Найчастіше такий метод використовується для виробництва різних метизів, деталей, побутових приладів, канцтоварів.

Дріт для холодного штампування виготовляється з вуглецевої сталі, найчастіше 10КП, хоча використовуються й інші марки, що відрізняються потрібними конструкційними особливостями та високою якістю.

Вироби з дроту для холодної висадки

Основні параметри і характеристики, яким має відповідати дріт для холодної висадки, прописані в ДСТУ 5663-79. Матеріал ділиться на кілька різновидів за певними показниками:

  • точність виготовлення – нормальна і підвищена, яка позначається буквою «П»;
  • механічні властивості – класи 1 і 2;
  • лінійка діаметрів – 1,0-6,0 мм.

Допускається виготовлення сталевого дроту більших діаметрів – до 9,8 мм, а також проміжних, кратних 0,05 мм. Граничні відхилення від номінального діаметра повинні відповідати нормам ДСТУ.

Допустиме граничне відхилення, мм
Номінальний діаметр, мм Нормальна точність Підвищена точність
1,0 – 3,0 0,06 0,040
3,0 – 6,0 0,08 0,048

Овальність повинна характеризуватися не більш, ніж половиною граничного відхилення за діаметром.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» виготовляє якісний дріт для холодної висадки перетином від 2,35 до 9,8 мм. При цьому ми строго дотримуємося усіх вимог Держстандарту і технологічності процесів. Наші виробничі потужності дозволяють постачати матеріал практично в будь-яких обсягах і в стислі терміни. Зв’яжіться з менеджерами заводу, щоб дізнатися докладніше про умови та переваги співпраці з виробником.