Які кріплення роблять із сталевого дроту і що таке дюкерт-цвяхи

Ми вже не раз говорили про універсальність сталевого дроту, який використовують практично у всіх галузях промисловості, сільського господарства, будівництва. Однією з найбільш затребуваних сфер його застосування є виробництво метизів і, зокрема, кріплень. У свою чергу серед них значною категорією є цвяхи, які мають безліч різновидів в залежності від призначення.

Дюкерт-гвозди

Давайте розберемося, що являють собою дюкерт-цвяхи, для виготовлення яких потрібний сталевий дріт загального призначення. Цей тип метизної продукції найчастіше використовується для фінішної обробки по дереву, пластику або іншим матеріалам. Такі елементи кріплення повинні бути максимально непомітними, щоб не псувати загальний зовнішній вигляд. Тому дюкерт-цвяхи мають дуже маленький капелюшок зі спеціальним поглибленням, завдяки чому його можна ще глибше «втопити» в поверхні за допомогою добійника. Також рельєф капелюшка сприяє кращому зчепленню зі шпаклівкою, грунтовкою, фарбою або лаком.

Дюкерт-цвяхи з низьковуглецевого сталевого дроту загального призначення

Такі цвяхи найчастіше застосовується при різних видах оздоблювальних і декоративних робіт:

  • обшивка вагонкою – тонкими листами з МДФ;
  • кріплення пластикових панелей;
  • оформлення віконних і дверних прорізів наличниками;
  • установка плінтусів;
  • монтаж дизайнерських елементів.

Зазвичай дюкерт-цвяхи виготовляються з низько вуглецевого сталевого дроту загального призначення, що має діаметр від 1,2 до 4 мм. По довжині найпопулярнішими є кріплення 20-35 мм, але іноді використовуються і до 120 мм.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» готовий постачати якісну сировину, яка чітко відповідає нормам ДСТУ 3282-74. Запрошуємо до взаємовигідного партнерства вітчизняних і зарубіжних виробників різної метизної продукції, в тому числі і дюкерт-цвяхів. Зв’яжіться з нашими фахівцями, щоб отримати максимально детальну інформацію.