Як збільшити термін служби сталевого дроту

Сталевий дріт – один з найпоширеніших матеріалів, незамінних у багатьох галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, а також у побуті. Перелік виробів, які з нього виготовляються, зайняв би не один десяток сторінок, надрукованих дрібним шрифтом. А найбільш затребуваним різновидом є сталевий дріт загального призначення, або звичайної якості, як ще його називають.

Для поліпшення експлуатаційних властивостей цього матеріалу і підвищення його терміну служби застосовуються певні виробничі процеси.

  • Термообробка, або відпал. Вплив високих температур в спеціальних печах надає металу підвищену пластичність і стійкість до механічних навантажень – зламу, розтягування, скручування, тощо. Тому термооброблений матеріал часто називають в’язальним дротом через його прекрасну гнучкість.
  • Цинкування. Нанесення тонкого шару солей цинку створює захисну плівку на поверхні металу, що підвищує його опір негативним зовнішнім факторам, зокрема, корозії. У зв’язку з цим, оцинкований дріт використовується в умовах з агресивним зовнішнім середовищем, наприклад, на відкритому просторі або в приміщеннях з підвищеною вологістю.
  • Нанесення полімерного покриття. Цей вид обробки зазвичай виконується не самими виробниками дроту, а іншими підприємствами через особливу технологічність процесу, використання спеціального обладнання та матеріалів. Полімерне покриття може бути різних видів, від чого залежить рівень захисту від корозії та інших впливів. Воно наноситься як на термооброблений і/чи оцинкований дріт, так і на матеріал без покриття або відпалу.

Якісні характеристики всіх видів сталевого дроту загального призначення регулюються вимогами ДСТУ 3282-74.

Якщо ваша компанія займається виготовлення різних виробів з цього матеріалу або нанесенням на нього полімерного покриття, Уманський завод «Украгрометпром» готовий стати вашим постійним партнером на вигідних умовах. Ми випускаємо тільки якісну продукцію, яка відповідає прийнятим стандартам. Вся вона проходить необхідні дослідження і випробування у власній лабораторії підприємства. А наші потужності дозволяють оперативно регулювати обсяги і терміни поставок.
Бухти сталевого дроту