Як сталевий дріт захистить ділянку від непроханих чотирилапих гостей

Теплий сезон фактично закінчується, тому прийшла пора активно готувати дачні та присадибні ділянки до холодного періоду. Зокрема, їх варто захистити від небажаного вторгнення тварин. Адже бродячі собаки або зайці, що забігають на територію, можуть завдати серйозної шкоди. Найефективнішим і одночасно простим засобом захисту стануть різні вироби зі сталевого дроту.

Для більшості тварин, виключаючи котів, серйозною перешкодою стане огорожа за периметром ділянки. Її можна виконати з наступних матеріалів, доступних за вартістю:

  • сітка-рабиця з досить дрібним розміром стільників;
  • колючий дріт, натягнутий в декілька рядів;
  • шарнірна сітка, також звана «козачкою»;
  • «єгоза», що представляє собою основу з сталевого дроту, на яку навішуються вузькі і гострі металеві смужки.

Підійдуть для створення забору і деякі інші види сіток, а також їх поєднання з бетонними або дерев’яними конструкціями.

Сталевий дріт для огорож

До речі, не викидайте шматки колючого дроту або сітки. Вони допоможуть вам захиститися від зайців, які взимку часто навідується в дачні селища, щоб обгризають кору молодих фруктових дерев. Тому з осені краще обгорнути стовбури руберойдом, а зверху закріпити дротяний каркас, який не дозволяє тварині наблизитися.

Найчастіше матеріалом для виготовлення сітчастих або колючих огорож служить сталевий дріт загального призначення. Він є універсальною сировиною, що використовується як в промисловості і масштабному будівництві, так і для господарських потреб. Завдяки впливу високих температур він набуває особливої ​​гнучкості і міцності, тому термооброблений дріт прекрасно підходить для плетених і тканих сіток.

Якщо ваша компанія займається їх виготовленням, звертайтеся за поставками сировини безпосередньо до виробника. Уманський завод «Украгрометпром» стане вашим надійним партнером, забезпечивши необхідні обсяги сталевого дроту загального призначення і запропонувавши вигідні умови співпраці.