Як перевіряють якість дроту для холодної висадки

Сталевий дріт, якісні характеристики якого регулюються вимогами ДСТУ 5663-79, в основному застосовується для виробництва деталей і кріплень за методом холодного (об’ємного) штампування. Вони використовується в різних сферах промисловості – електротехніці, ракетно-космічної галузі, приладо- і автомобілебудуванні, виготовленні меблів, електроніки, побутової техніки.

Але перш ніж поступити на виробництво, якість дроту для холодної висадки і його відповідність необхідним вимогам ретельно перевіряється. Давайте розглянемо основні види випробувань, які обов’язково проходить цей матеріал.

  • Механічні властивості і мікроструктура перевіряються на зразку з одного мотка.
  • Відповідність вказаному діаметру і овальність оцінюється за допомогою мікрометра на трьох відрізках з мотка.
  • Стан поверхні і захисний шар фосфатованого дроту перевіряється зазвичай візуально, але допускається застосування лупи з 5-кратним збільшенням.
  • Глибина дефекту визначається за допомогою зачистки, після чого проводяться заміри на зачищеній і необробленій ділянках. Для оцінки глибини дефекту можна використовувати мікроскоп.
  • Макроструктура і хімічний склад матеріалу повинні бути засвідчені документом про якість від виробника стали.
  • Глибоке травлення перевіряється на зразках, не менше 250 мм довжиною із застосуванням розчинів соляної або сірчаної кислот.

Зважування партії продукції або окремих мотків проводиться на вагах, що мають точність до 1%.

Виробництво деталей і кріплень за методом холодного (об'ємного) штампування

Дріт для холодного штампування – одна з категорій продукції Уманського заводу «Украгрометпром». Його якісні характеристики ретельно перевіряються у власній лабораторії підприємства. Тому наші замовники можуть бути впевнені в чіткій відповідності матеріалу вимоги Держстандарту. Якщо ваша компанія використовує дріт для холодної висадки, зв’яжіться з нами, щоб дізнатися подробиці взаємовигідного співробітництва з виробником.