Як застосовується сталевий дріт в електротехніці

Сталевий дріт застосовується в самих різних галузях промисловості, в тому числі в електротехніці. Зокрема, з нього виготовляють жили для кабелів, використовуючи виключно цей матеріал або комбінуючи його з іншими металами.

Сталь має досить низьку теплопровідність, але відрізняється підвищеною зносостійкістю і доступністю ціни. Тому з такого дроту роблять кабелі нестратегічного призначення, наприклад, неізольовані повітряні лінії електропередач малої потужності або телеграфні комунікації. Сталеві жили в поєднанні з дротом з інших металів використовують, коли потрібно збільшити міцність готового виробу на розрив. Подібні кабелі мають ширші сфери застосування – від потужних ліній електропередач до польового зв’язку. При цьому сталь відповідає за механічні навантаження, а інші метали з більшою теплопровідністю – за електричні.

Сталевий дріт

В електротехніці зазвичай затребуваний оцинкований дріт або оцинкований термооброблений дріт. Останній характеризується високою пластичністю і стійкістю на вигин, тому його часто застосовують і для обплетення кабельних жил. А цинкове покриття забезпечує протистояння корозії. В якості додаткового захисту використовується полімерна ізоляція.

Оцинкований сталевий дріт з термообробкою або без неї готовий вам поставити Уманський дротяний завод «Украгрометпром». Ми завжди відповідаємо за якість нашої продукції, а грамотна організація виробництва дозволяє нам випускати її в потрібних обсягах і своєчасно доставляти замовнику. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб уточнити всі деталі взаємовигідного співробітництва.