Як поставляється та упаковується сталевий дріт

Как поставляется и упаковывается стальная проволока

Останній місяць року зазвичай багатий на термінові замовлення, для яких може знадобитися додаткова сировина. Якщо ви потрапили в таку ситуацію й потрібен сталевий дріт, звертайтеся безпосередньо до виробника – Уманського дротяного заводу «Украгрометпром». Наші партнери знають, що завжди можуть розраховувати на високу якість, оперативність виготовлення потрібних обсягів і швидке постачання.

Ми виробляємо продукцію найбільш затребуваних категорій у зручному для роботи форматі:

Пакування сталевого дроту

При виготовленні та пакуванні дотримуються всі необхідні норми та правила.

Сталевий дріт намотується в моток одним відрізком. Він укладається послідовними правильними витками, що не переплутаються в процесі експлуатації. Готовий моток перев’язується рівномірно в 3-4 місцях відпаленим дротом, який через гнучкість часто називають в’язальним. Кінці відрізка розміщуються таким чином, щоб вони легко знаходилися. Декілька мотків однієї партії укладаються в бухти та перев’язуються в чотирьох місцях із дотриманням перелічених вище правил.

На заводі «Украгрометпром» суворо дотримуються всіх вимог ДСТУ як під час виробництва, так і під час пакування, зберігання, транспортування сталевого дроту. Тому нашим партнерам комфортно працювати з нами, адже вони впевнені в якості отриманої продукції за всіма параметрами.