Як відвантажується готовий сталевий дріт споживачам

Уманський дротяний завод Украгрометпром поставляє своїм партнерам та клієнтам сталевий дріт власного виробництва в мотках та бухтах. Вага бухт становить 600 – 1000 кг, вага мотків – 30 – 70 кг або 100 – 180 кг в залежності від виду дроту. Кожен окремий моток завжди складається з одного цілого відрізка дроту. На котушках допускається намотування до трьох шматків дроту. Намотування дроту проводиться рівними рядами, що виключає можливість змішування витків. Завдяки цьому змотування дроту з котушок та мотків на підприємствах наших партнерів при виготовленні з нього різних металевих виробів, відбувається вільно та без гальмування.

Вся готова продукція проходить перевірку на якість, що включає в себе візуальний огляд, перевірку на перегин і на розтягнення, завмер овальності.

Сталевий дріт власного виробництва в мотках та бухтах

Кожен моток сталевого дроту міцно перев’язується термічно обробленим дротом в декількох місцях. Кінці дроту в мотку завжди акуратно покладені і візуально їх можна знайти без проблем. Мотки дроту з однієї партії при великих обсягах відвантаження зв’язуються в бухти.

Зазвичай споживачам сталевий дріт виробництва Уманського дротяного заводу Украгрометпром поставляється без покриття мастильними матеріалами. Подібні операції по покриттю готового виробу консерваційними маслами зазвичай здійснюються в результаті додаткових домовленостей між виробниками і споживачами.

Сталевий дріт виробництва Уманського дротяного заводу Украгрометпром

Сталевий дріт поставляється споживачам партіями, до кожної з яких додається документ із зазначенням: ваги (нетто); підсумків випробувань на якість матеріалу (по протоколу); позначення виробів в партії й товарного знаку підприємства-виробника. Довжина дроту в супровідному документі не вказується, так як його метраж можна визначити тільки приблизно через допустимі у ДСТУ 3282 відхиленя діаметра готового виробу.