Як використовуються шпалери з дроту в ландшафтному дизайні

Шпалери з дроту давно стали не тільки обов’язковою сільськогосподарської конструкцією для вирощування винограду або хмелю. Кілька десятиліть тому вони міцно зайняли своє місце в ландшафтному дизайні. Адже вони надають необмежені можливості для облаштування території, будь-то присадибна ділянка, парк, сквер або зона відпочинку.

Перш за все, шпалери в ландшафтному дизайні служать опорою для в’юнких рослин – плюща, клематіса, лимоника, витких троянд тощо. А по суті, вони можуть виконувати саме різне призначення:

  • захист від сонця;
  • зонування території;
  • природне огородження;
  • оформлення входу або альтанки;
  • створення гри світла і тіні.

За формою шпалери теж можуть бути самими різними – від простих вертикальних до арочних або квадратних.

Сталевий дріт для шпалер повинний мати певні якості, які відповідають умовам експлуатації на відкритому повітрі. Тому для створення подібних конструкцій найчастіше використовується оцинкований дріт, закріплений на опорах. Саме цей матеріал відрізняється стійкістю до негативних впливів природного середовища, на відміну від того ж дерева. Також використовують термооброблений дріт з покриттям або без, який характеризується підвищеною гнучкістю і пластичністю. Завдяки цьому, можна створити споруди всіляких форм і розмірів.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» давно і успішно співпрацює зі студіями ландшафтного дизайну, поставляючи сталевий дріт загального призначення, який чітко відповідає вимогам ДСТУ 3282-74. Ми гарантуємо якість продукції, своєчасні поставки та вигідні умови від виробника. Щоб переконатися в цьому, зв’яжіться з нашим відділом продажу.