Цвяхи кільцеві: що собою представляють, для чого необхідні, з якої сталевого дроту виготовляються

Гвозди ершенные: что собой представляют, для чего необходимы, из какой стальной проволоки изготавливаются

Цвяхи є одним з найбільш популярних і широко застосованих метизів, які виготовляються із сталевого дроту загального призначення, виробленого за вимогами ДСТУ 3282-74. У свою чергу ці елементи кріплення поділяються на кілька типів, серед яких виділяється і цвях кільцевий (або єршоний). Він має певну конструкційну особливість у вигляді поперечної насічки, яка починається від гострого кінчика і розташовується або на частині стержня, або по всій його довжині.

Цвяхи кільцеві зазвичай застосовуються для роботи з деревиною. Завдяки своїй формі, вони збільшують міцність скріплення з оброблюваної поверхнею в 4-5 разів. Це досягається завдяки тому, що при вході в масив дерева насічка розсовує його волокна, які прагнуть в свою чергу повернутися в початковий стан в силу природної пружності. А кожна з насічок створює своєрідний упор, через що кільцевий цвях так просто не висмикнеш. Саме такого виду кріплення застосовують в роботі з дерев’яними підлогами, покрівельним настилом, європіддонами, палетами, дерев’яною тарою та іншими конструкціями, які зазнають вібраційних і динамічних навантажень, в зв’язку з чим вимагають підвищеної міцності.

Кільцеві цвяхи виготовляють зазвичай з оцинкованого сталевого дроту загального призначення, рідше застосовується матеріал без покриття. Стандартний діаметр кріплень становить від 2 до 4,5 мм, довжина – від 30 до 100 мм. При цьому, головки можуть бути пласкими, конічними або маркованими.

Якщо ви випускаєте метизи і вам потрібний якісний сталевий дріт для цвяхів, звертайтеся безпосередньо до виробника. Уманський дротяний завод «Украгрометпром» поставить вам в обумовлений термін потрібний обсяг сировини, яка відповідає найвищим вимогам. Зв’яжіться з нашими менеджерами та дізнайтеся про переваги співпраці безпосередньо з виробником.