Що таке шарнірна сітка із сталевого дроту

Что такое шарнирная сетка из стальной проволоки

Сталевий дріт загального призначення є універсальним матеріалом для виробництва різних видів сіток. Вони активно використовуються в будівництві, сільському господарстві, промисловості. Одна зі сфер їх застосування – створення різного роду огороджень. Саме для цих цілей призначена шарнірна сітка, яка також називається «козачкою», сіткою для автобанів, плетеною або сіткою ДФЛ. Останнє розшифровується як «дороги, ферми, ліси», що безпосередньо вказує на призначення матеріалу.

Шарнірна сітка найчастіше виготовляється з оцинкованого сталевого дроту, іноді – фосфатованого. Така обробка робить його стійким до корозії й інших негативних зовнішніх впливів, збільшуючи термін служби до 25 років. Це важливо, оскільки сітка ДФЛ найчастіше використовується на відкритому просторі для огорожі:

  • дорожнього полотна;
  • фермерських господарств;
  • лісництв і заповідників;
  • сільськогосподарських угідь;
  • приватних домоволодінь;
  • будівельних майданчиків;
  • санітарних зон, тощо.

В першу чергу шарнірна сітка застосовується для обмеження пересування домашніх і диких тварин чи для захисту територій від їх проникнення. Як показує практика, вона зупиняє навіть самих маленьких звірків.

Шарнірна сітка

Подібні властивості сітки ДФЛ пов’язані з її особливостями – вона має стільники різної величини, більш дрібні знизу, які поступово збільшуються до верхньої частини. А шарнірною вона називається за типом вузла, при якому горизонтальні відрізки сталевого дроту закручуються в кілька витків навколо вертикальних, забезпечуючи міцне кріплення.

Плетена сітка відрізняється міцністю, легкістю, стійкістю до деформацій, простотою монтажу або демонтажу, хорошою амортизацією (вона прекрасно стримує тварин, не травмуючи їх). Зазвичай у висоту сітка сягає 1,0 – 2,5 м, а відстань між стовпами, що підтримують огорожу, може складати від 8 до 12 м. Для її виробництва найчастіше застосовується сталевий дріт діаметром від 1,8 до 3 мм.

Плетена сітка

З настанням теплої пори року багато компаній і господарств потребують великих обсягів шарнірної сітки. Якщо ваше підприємство займається її виготовленням, Уманський дротяний завод «Украгрометпром» готовий поставити вам великі партії фосфатованого і оцинкованого дроту, виготовленого відповідно до ДСТУ 3282-74. Ми є відповідальним партнером і гарантуємо якість продукції, своєчасність відвантажень, доступність ціни виробника.