Що представляють собою покрівельні цвяхи і який сталевий дріт потрібний для їх виробництва

Сталевий дріт загального призначення є затребуваним і незамінним матеріалом у багатьох сферах промисловості, сільського господарства і будівництва. Зокрема, він використовується для виробництва різних видів метизів, в тому числі й цвяхів. Вони, в свою чергу, поділяються на декілька типів, одним з яких є цвяхи покрівельні.

Такі кріплення, як зрозуміло з назви, використовуються для облаштування покрівлі при роботі c різними поверхнями – профнастилом, шифером, м’якою черепицею. Виготовляються покрівельні цвяхи з низьковуглецевого сталевого дроту з круглим перетином і діаметром від 2,0 до 3,5 мм. Їх довжина зазвичай становить від 20 до 60 мм, а капелюшок збільшений в порівнянні з цвяхами інших видів. Торцева поверхня кріплення має невелике рифлення, яке забезпечує краще зчеплення з матеріалом. Покрівельні цвяхи найчастіше виробляються з оцинкованої сталевого дроту, хоча застосовується і матеріал без покриття.

Уманський дротяний завод «Украгрометпром» пропонує компаніям, що випускають металовироби, високоякісну сировину для виготовлення різних видів кріплень, в тому числі і покрівельних цвяхів. Ми організуємо для вас поставки в потрібному обсязі та в необхідний термін. Зв’яжіться з фахівцями нашого відділу продажу, щоб дізнатися про всі переваги співпраці безпосередньо з підприємством-виробником.