Що спільного у сталевого дроту і шашликів

Літо – традиційна пора м’яса, риби, овочів на мангалі або грилі. Що може бути апетитніше прожарених шашликів, соковитих стейків або запечених на вугіллі овочів. Але у свята в зоні барбекю є і зворотний бік – чистка гриля, мангала, решіток, іншого приладдя. І тут не обійтися без інструментів зі сталевого дроту.

Найнеобхіднішим і доступним аксесуаром є щітки для гриля. Вони виготовляються у різноманітних конфігураціях. Найбільш популярними з них є:

  • пласкі;
  • циліндричні;
  • т-образні;
  • трикутні;
  • спіралеподібні.

Для їх виробництва використовуються різні матеріали. Але найбільш ефективними вважаються пристосування для чищення гриля зі щетиною і деталями зі сталевого дроту. Вони легко очищають решітки, прибираючи залишки пригорілої їжі, жиру, золи. Та підбирати щітку слід з урахуванням моделі вашого гриля і рекомендацій виробника. Так, для деталей з антипригарним покриттям не завжди підходять очисники з металевою щетиною, здатні його пошкодити.

Очисники з металевою щетиною

Щітки для гриля зазвичай виробляються із застосуванням сталевого дроту загального призначення. Його діаметр може коливатися від 1 до 5 мм. Часто для щетинок використовується оцинкований дріт, більш стійкий до механічних і температурних впливів. Але як би ви не стежили за грилем і як би акуратно не користувалися щіткою, приблизно раз на сезон її потрібно міняти. Іноді і раніше в залежності від самого пристосування і частоти використання гриля.

Щітки для гриля

Якщо ваша компанія орієнтована на виготовлення різних аксесуарів з використанням сталевого дроту загального призначення, Уманський завод «Украгрометпром» готовий до взаємовигідної співпраці. Ми запропонуємо вам якісний матеріал, який чітко відповідає вимогам ДСТУ 3282-74. Також забезпечимо своєчасні поставки в необхідному обсязі в обумовлений термін. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб дізнатися про всі переваги співпраці.